שמאי רכב

מה 1.10.2019 אתם יכולים לתקן את רכבכם בכל מוסך שתרצו , ולבחור כל שמאי רכב שילווה את תיקון רכבם.

ומדוע זה חשוב ?

במוסך של חברת הביטוח , חברת הביטוח היא זו שתספק את חלקי החילוף למוסך כאשר השיקול העיקרי לחסוך כמה שיותר בעלות התיקון . ולכן זה קריטי לתקן את הרכב במוסך שאתם בוחרים ושמאי שיעמוד על טיב החלפים והתיקון .

עם זאת חובתכם לעדכן את חברת הביטוח תרם התיקון , לגבי מקום תיקון הרכב ושם השמאי .

EDR ISRAEL – אנו שמאי רכב מומחים המעניקים שירותים לפרטיים, חברות, בתי משפט וחברות ביטוח.

במשך שנים המומחים שלנו העריכו נזקי רכבים, הפיקו דוחות אנליטיים להליכים אזרחיים ופליליים וסיפקו ללקוחותינו ודאות, בטיחות ואיכות מירבית.

המומחים שלנו מספקים שירותים מהירים ומוכנים בלהט ומחויבות לכל השאלות הנוגעות לבדיקות רכב, דוחות מומחים ושמאות. אנו מציעים ללקוחותינו הליך קל במקום אחד החל מהקביעה המדויקת של כמות הנזק, לשמירה על הראיות ותיעוד של אובדן הערך ועד הטיפול בתביעות.

בעולם של היום, שבו כלי רכב מסתמכים יותר ויותר על טכנולוגיות ונתונים דיגיטליים, הידע שלנו לא יסולא בפז בהערכת ההיקף וזיהוי הגורם לנזק. השימוש שלנו בנתוני טכנולוגיות חכמות ומערכות זיהוי תמונות המופעלות על ידי בינה מלאכותית הופכים את שירותי הערכת הרכב שלנו למהירים ומדויקים מתמיד.

בנוסף לתמיכה בלקוחות בהערכת נזקים הקשורים לתביעה לרכב, אנו מציעים תמיכה מקיפה בכל הנוגע לחקירות הונאה, חקר תאונות וביקורות טכניות, כולל חקירות טכניות ותחזוקה.

לקוחותינו מסתמכים על הידע המומחה הניטרלי והניסיון הרב שלנו. המומחים שלנו לא רק מבהירים את עובדות המקרה ומאבטחים את כל הטענות, הם גם קובעים את היקף הנזק בפועל על סמך הערכת נזק מפורטת. שירותי שמאות הרכב שלנו מקיפים באופן מלא ומתאימים באופן מלא לכל התקנות הרלוונטיות.

הערכת נזק

לקוחותינו מסתמכים על הידע הנרחב והניטרלי שלנו בכל השאלות הנוגעות לבדיקות רכב, דוחות מומחים ושמאות.

אנו מספקים שירותי הערכת נזקים מהירים ואיכותיים מתוך תשוקה ומחויבות לביטחון האישי של הלקוחות שלנו גם במקרי חירום.

היתרונות שאתם מקבלים מהערכת הנזק של שמאי רכב מבית EDR ISRAEL

  • הערכות נזקים מהירות, מקיפות ואיכותיות של מומחים מוסמכים
  • הערכות שלנו מתאימות לתהליכי כל חברות הביטוח
  • תיעוד תמונה מפורט ותיאור הנזק
  • אנו מיידעים על נזקים קיימים, סבירות, אובדן ומצב הרכב בפועל
  • אנו מומחים לרכבי ההייטק שמספרם הולך וגדל

הערכת נזק על ידי שמאי רכב

כאשר קרתה תאונה, לקוחותינו מסתמכים על הידע של המומחים הניטרליים שלנו להעריך את היקף הנזק ולציין את הסיבה לנזק.

שמאי רכב של EDR ISRAEL הינם מומחים המיומנים שלנו יכולים להתמודד עם האתגרים הטכניים הקשים ביותר, לאסוף את כל המידע והראיות הנדרשים לתביעת ביטוח. הערכות הנזק לתביעות רכב שנעשו על ידינו קשורות בעיקר לחברות הביטוח.

הערכות שמאי שלנו מכילות תיעוד ציורי מקיף ותיאור מפורט של הנזק; ליידע על כל הנזקים הקיימים, סבירות, אובדן בפועל ומצבו הכללי של הרכב.

שמאי הרכב ערוכים הן לאחריות והן לנזקי ביטוח מקיפים. אנו צוברים את כל הנתונים הנדרשים לשמירה על הראיות.

במקרים של טוטלוס, אובדן כולל שניתן לזהות בבירור, נערכות הערכות "סכום חד פעמי". אלה מכילים את העלות המשוערת של כל חלקי החילוף, השכר והצבע, או רק את עלויות התיקון הכוללות.

שירותי שמאות רכב

הערכת רכב מהירה, מקיפה ואיכותית

אנו מספקים דוחות של שמאות רכב לבתי משפט וחברות ביטוח במשך שנים: המומחים שלנו העריכו נזקי רכבים, הפיקו דוחות אנליטיים להליכים משפטיים ואזרחיים וסיפקו ללקוחותינו ודאות, בטיחות ואיכות מירבית.

שמאי הרכב שלנו מספקים שירותים מהירים ומוכנים לכל השאלות הנוגעות לבדיקות רכב, דוחות מומחים ושמאות. אנו מציעים ללקוחותינו פתרון מקיף, החל מהקביעה המדויקת של הנזק, תיעוד הראיות ותיעוד האובדן עבור הטיפולים בתביעות.

בנוסף לתמיכה בלקוחות בהערכת נזקים הקשורים לתביעות נזקים ברכבים, אנו מציעים גם תמיכה מקיפה בכל הנוגע לחקירות הונאה, מחקר תאונות וביקורות טכניות, כולל חקירות טכניות ותחזוקה.

לקוחותינו מסתמכים על הידע הנרחב שלנו והניסיון הרב של המומחים שלנו. המומחים שלנו לא רק מבהירים את עובדות התאונה / המקרה אלא גם מגבים את כל הטענות, הם גם קובעים את היקף הנזק בפועל על סמך הערכת נזק מפורטת.

שירותי שמאות הרכב שלנו מקיפים באופן מלא ומתאימים באופן מלא לכל התקנות הישראליות.

דילוג לתוכן